sobota, 11 lipca 2009

Ogłoszenia parafialne...

Dziewczyny, dziękuję Wam za mnóstwo wiadomości, jakie od Was dostaję, ale mam gorącą prośbę - jeżeli macie jakieś pytania, to albo tutaj, albo na skrzynkę (poprzez "pytania, uwagi"), a nie na wizażu. Tam jest limit 500 wiadomości (łącznie z wysłanymi) i non stop mi się ona zapełnia, a czyszczenie jej nieustanne powoduje, ze robi mi się bałagan i potem muszę szukać, co komu odpisałam, adresów do wysyłek, list zaklepanych kosmetyków, itd.

Przepraszam za to utrudnienie, ale miejmy nadzieję, że jednak pojemność wizażowych skrzynek niebawem się zwiększy :) Estella - pomęcz trochę kochanego Pana Zło- może się da coś zrobić doa Choć pewnie Złośliwiec powie, że nie ma takiej opcji w najbliższym czasie, bo koszty itd :) No i nawet to rozumiem... Ale pomarzyć można :)

Obiecuję, że na wszystkie wiadomości odpiszę, ale uprzedzam, że to chwilę potrwa.

4 komentarze:

 1. AnkaFranka
  Kasia, załóż sobie konto na jakimś serwerze i daj linka na blogu (tylko w nazwie wyświetlanej nie dawaj małpki - bo roboty spamowe kradną adresy)

  OdpowiedzUsuń
 2. Aga, ale przecież ja mam to zrobione :) Właśnie w ochronie przed robotami nigdzie nie jest wpisany mój adres mailowy (specjalnie umiescilam go na obrazku, a nie w formie literowej, zeby nie mogl zostać odczytany). Rownież mam dodany script spampoison, który powinien dać wystarczającą ochronę przed takimi robotami dla osób, które wysyłają maila z subskrypcją.

  OdpowiedzUsuń
 3. AnkaFranka
  no to się namądrowałam, że hej! ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. :D Wszystkie uwagi są dla mnie zawsze bardzo cenne i cieszę się,że ktoś zwraca uwagę na takie - wydawałoby się - drobiazgi jak roboty spamowe. A o skrypcie nie musiałaś wiedzieć, bo nie jest widoczny :)

  OdpowiedzUsuń