piątek, 3 lipca 2009

Kolejne róże EDM

Dzisiaj dotarła do mnie kolejna paczuszka z nowymi nabytkami- róże Everyday Minerals. Dwa pierwsze to wielkości mini, dwa pozostałe - sample (muffinka84 )
Na razie zdjęcie ogólne, później postaram się wrzucić swatche i opisy.
Od lewej Flying Coach, Cookie Sheet, Pink Ribbon, Soft Touch.


No to czas na swatche ...

Everyday Minerals - Flying Coach
(obecnie niedostępny)
Odcień mlecznej czekolady z błyszczącym wykończeniem. Ciekawy odcień, bardzo fajny do letniej opalenizny, aczkolwiek trzeba uważać, by z nim nie przeholować. Gdyby drobinki były złotawe, zamiast srebrne, zakochałabym się w nim zupełnie :)


Everyday Minerals - Cookie Sheet
(kategoria Sheen)
Odcień przydymionego, stonowanego różu z lekkimi fiołkowymi tonami. Gdyby nie to, że się ociepla znacznie u mnie na twarzy, byłby to idealny odcień. Drobinki srebrne.


Everyday Minerals - Pink Ribbon
(kategoria Shimmer)
jasny, pastelowy róż. Ciut żywszy niż Soft Touch i z mnóstwem srebrnych drobinek. Naprawdę ładny odcień jasnego różu z odrobinką (ale dosłownie kapką, praktycznie niewidoczną) brzoskwiniowego akcentu.


Everyday Minerals - Soft Touch
(kategoria Lucent)
Bardzo jasny, zupełnie matowy róż. Nawet osoby z bardzo jasną karnacją nie powinny sobie zrobić nim krzywdy. Dla mnie zdecydowanie zbyt jasny, ale za to świetnie się sprawdza jako cień do powiek - kremowy pastelowy matowy róż.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz