czwartek, 23 lipca 2009

!!!!

dziewczyny, kochane jesteście, że zwracacie się do mnie na PW z prośbami o różne porady (doceniam to i dziekuję), ale odpisywanie ostatnio zajmuje mi nieco więcej czasu, więc błagam o cierpliwość. W tej chwili w skrzynce mam 34 nowe wiadomości. Obiecuję, że na każdą odpiszę, ale dajcie mi trochę czasu. Ostatnio wpadam na wizaż z doskoku i staram się w miarę możliwości odpisywać, ale nie chcąc robić tego byle jak, to nad napisaniem każdej wiadomości spędzam trochę czasu. Dzisiaj zajęło mi to prawie 2 godziny, a i tak nie odpisałam nawet na połowę Waszych pytań.
Błagam o cierpliwość. Nie olałam, nie skasowałam - odpisuję :)Miałam dzisiaj wrzucić makijaż letni w złotej tonacji, ale światło tak mnie dobijało, ze nie udało mi się zrobić ani jednej sensownej fotki :( A że się spieszyłam, to zabrakło mi czasu i cierpliwości na pstryknięcie ich więcej. Zamiast tego jedna tylko fotka podrasowana w PS-ie :) Zazwyczaj staram się unikać poprawiania zdjęć Photoshopem (ewentualnie kontrast), ale ta tutaj to w ramach zabawy, a nie oceny makijażu (bo i niewiele go widać), więc wybaczcie. Użyłam miki od Ilony, której nazwy nie udało nam się ustalić (kreska złota na powiece) plus In The Garden EDM i Champagne EDM. Na twarzy bronzer od Dominiki Sun Kiss LaurEss (nie będę paluchem pokazywać kto jest winien nowej pozycji na mojej liście zakupowejsetan). Oprócz tego był jeszcze Champagne na twarzy i róż Flying Coach EDM. Ale tych można się jedynie domyślać patrząc na zdjęcie, bo ich po prostu nie widać marah


Niebawem uzupełnię ostatnie zestawienie róży od Dominiki (brakuje opisów odcieni), ale muszę znaleźć chwilę, żeby pooglądać je w świetle dziennym, bo w sztucznym to wszystkie wydają się podobne. Tak więc - uzupełnione opisy pojawią się niebawem.

1 komentarz:

  1. Cathy jeszcze nie dostałam paczuszki ale dam znać jak dojdzie dziękuję bardzo i pozdrawiam :*

    chciałam napisac na pw ale skrzynkę masz pełną :)
    Faa

    OdpowiedzUsuń