środa, 16 września 2009

Paczuchy :)

Wczoraj dostałam przesyłkę od Fergusonka, o której już pisałam. W niej kilka fajnych rzeczy, ktorych swatche i opisy oczywiście niebawem się pojawią (m.in. Favorite Hoodie Blush oraz Diary Eyeshadow). Oprócz tego świetne oryginalne kolczyki, które z pewnością zwracają na siebie uwagę (tylko pytanie, czy ja jestem dość odważna, by tak rzucać się w oczy? :D)
Fotka z kolczykiem na uchu ucięta, bo bez makijażu jestem :D (tu widać tą różnicę, o której kiedyś pisałam- między odcieniem, jaki ma moja szyja, a tym, jaki mam na twarzy)
Madziu - dziękuję Ci raz jeszcze
EDIT:
makijaż niezbyt udany, dlatego nie pokazuję go do oceny, a jedynie do zaprezentowania kolczyków :)Dzisiejsza paczuszka to wymianka z Wiedźmą :) Gdyby był organizowany konkurs na najsympatyczniej zapakowane próbeczki, to Sylwia ma gwarantowaną I nagrodę :D
Rozbroił mnie sposób, w jaki to wszystko siedziało w kopercie - urocze karteczki z notatkami, estetycznie popakowane.. Rewelacja :) I do tego tyle nowych cudeniek do opisania... Niebawem oczywiście swatche i opisy :)
Sylwia - dziękuję ogromnie


1 komentarz:

  1. Jaki nieudany? śliczny makijaż bardzo pasuje do kolczyków!! :)

    OdpowiedzUsuń