piątek, 4 września 2009

Nowości, promocje

Tradycyjnie w piątek - promocja na Coastal Scents. I tym razem nie popisali się za bardzo, bo rzucili jedynie 12% zniżkę na palety. Mnie nie kusi to ani trochę. Poczekam na 50% :)

Z nowości - nowe błyszczyki Coastal Scents po 5,25$Na razie tylko 3 odcienie: od lewej : Twink Pink, Silk Prism, Deep Berry(zdjęcia pochodzą ze strony Coastal Scents, nie jestem ich autorką, po kliknięciu na nie przenosimy się do strony CS, gdzie można zakupić produkty)

Osobiście zainteresowana nimi specjalnie nie jestem. Nie jestem zwolenniczką błyszczyków generalnie, a już od takich, do których trzeba szukać pędzelka, albo wybrać najgorszą opcję, czyli grzebanie w nich paluchem - stanowczo stronię.

__________________________________________________

Również Joppa Minerals kusi promocją (na szczęście nie mnie, bo ja z Joppa w wielkiej przyjaźni chyba nigdy już nie będę).
  • 25% zniżki na cienie do oczu, Lips Twistsy, zmywacz do oczu.
  • Do tego każde zamówienie powyżej 10$ do 10 września otrzymuje darmową wysyłkę(First Class Shipping).l
  • Dodatkowo, przy zamówieniu powyżej 20$- balsam do ust Hemp Butter oraz Lip Twists Smootchie GRATIS (te dwa produkty nie są jeszcze dostępne w regularnej sprzedaży)
__________________________________________________

Silk Naturals również ma fajną promocję. Nieco odmienną od standardowych. Szczerze polecam, bo Karen to chyba jedna z najsympatyczniejszych osób, z jakimi miałam przyjemność korespondować przy okazji różnych moich zamówień, a do tego pielęgnacja z SN jest naprawdę przyzwoita i rozsądna cenowo.

Cała zabawa polega na tym, by znaleźć na stronie, w różnych kategoriach produktów, 5 ukrytych słów (są to wyrazy napisane zieloną pogrubioną czcionką z poprzestawianymi literkami). Używając takiego słowa jako kodu, dostajemy 10% zniżki przy zamówieniu.
Dopóki kod jest na zielono - działa. Po wykorzystaniu go przez 20 osób, Karen zmienia ten wyraz na czerwono i to oznacza, że jest już nieaktualny i należy poszukać następnego (kod wpisujemy tak, jak widnieje na stronie, bez przestawiania w nim literek).

Druga część zabawy polega na tym, by odnaleźć wszystkie 5 kodów, poprzestawiać w nich literki tak, by oznaczały jakieś słowo i z tych 5 słów ułożyć zdanie, które następnie należy przesłać na adres : sncontests@gmail.com podając jednocześnie swoje imię, nazwisko i miejsce zamieszkania.
Każda osoba, która nadeśle poprawną odpowiedź dostanie 10$ do wykorzystania przy zamówieniu. Ogłoszenie osób, które otrzymają nagrody nastąpi 14 września.

No i promocja stała, czyli dorzucanie cieni do zamówień:
powyżej 10$ - dodawany jest cień (później dopiszę nazwę, bo skasowałam maila od nich,a na stronę wejść nie można chwilowo)
powyżej 20$ - dodawany jest cień Fool's Gold
powyżej 40$ -
dodawany jest cień Fool's Gold a dodatkowo cień Gilded
powyżej 60$ -
dodawany jest cień Fool's Gold, Gilded, a dodatkowo cień Ore
powyżej 80$ -
dodawany jest cień Fool's Gold, Gilded, Orea dodatkowo cień Rush

Karen prosi również o pracę indywidualną i nie dzielenie się odpowiedziami :)

Hmm.. tylko strona SN chwilowo nie działa.. Podejrzewam, ze jest to spowodowane albo zbyt dużą ilością odwiedzających (albo zmianami na stronie, choć stawiam jednak na zbyt dużą liczbę gości)
__________________________________________________

Labor Day (święto pracowników- 5 września) skłonił chyba wszystkie firmy do promocji, bo własnie widzę na Facebooku informację od Signature Minerals dotyczącą promocji związanej właśnie z tym dniem.
Przy użyciu kodu LaborDay09 dostajemy 20% zniżki na wszystkie produkty, łącznie z tymi, które już są przecenione (np. Synthetic Brush Set 7pc za 19,95 $ i od tego jeszcze -20%). Promocja do 8 września (a obniżone ceny obowiązują do 30 września).

2 komentarze:

  1. Signature minerals to w ogóle zaszaleli z promocjami, w sumie w wątku promocyjnym wyszły mi aż 4 podpunkty (nie licząc pierwszego z linkiem do strony) :)

    OdpowiedzUsuń
  2. a widzisz, a ja wypisałam tylko to, co przeczytałam na facebooku :) Nie przyłożyłam się :D

    OdpowiedzUsuń