sobota, 12 września 2009

Dostałam w piątek paczkę ze wspólnego zamówienia z Everyday Minerals (dziewczyny - paczuszki już popakowane i w poniedziałek lecą do Was). Ucieszyła mnie podwójnie, bo i radość z nowych rzeczy, a do tego jeszcze fakt, że przyszła szybciej niż się spodziewałam i bez żadnych dodatkowych opłat. No i EDM niczego nie pomieszało, niczego nie zapomniało wrzucić. Wszystko tak, jak być powinno. Do zamówień powyżej 35$ dorzucany był tym razem korektor Sunlight.
Poniżej fotka moich nowych skarbów (w korektorze Sunlight oraz w różu Sand Cherry widać ubytki, bo robiłam odsypki dla dziewczyn ze wspólnego zamówienia). Na prasowanym podkładzie również widać ślady uzywania, bo nie mogłam się powstrzymać, żeby go dzisiaj nie użyć :DZrobiłam zestawienie wszystkich pędzli EDM, jakie obecnie posiadam. Kuszą mnie jeszcze tylko dwa - ciągle niedostępny angled do brwi oraz kolejny kabuki junior, bo polubiłam tego malucha ogromnie :D Szkoda tylko, że EDM w ofercie nie ma pędzelka tak małego, jak w paletce, z nieco dłuższą rączką. Jest idealny do bardziej precyzyjnych działań, tylko nieco niewygodny w operowaniu...No i porównanie Baby Flat Topa z tradycyjnym FT. Maleńki jest rzeczywiscie, ale całkiem fajnie nakłada się nim róż i rozświetlacz (co prawda później jeszcze muszę skunksem nieco złagodzić granice, ale i tak uważam, że Baby FT to przyzwoity pędzelek)3 komentarze:

 1. Kawa Marcepanowa12 września 2009 15:32

  Cathy - to widzę sporo tych odsypek było jak już dno się świeci :D ale fajne rzeczy (zresztą, dla mnie wszystkie są fajne, tak się rozwija uzależnienie)a maluch flat topa widzę nie nadaje się do podkładu tak jak wcześniej myślałam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne porównanie:) jaki pędzelek do cieni proponowałabyś na początek?:> chodzi mi o to aby nie był ani za mały ani za duży.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kawko - maluch do podkladu rzeczywiście średnio się nadaje, ale za to do rozświetlacza - idealny :)
  A odsypek sporo robię :D

  Siuniaaa - przepraszam, przegapiłam Twoje pytanie tutaj, ale już chyba na gg o tym rozmawiałyśmy :D Jeżeli mi pamięć szwankuje, to mnie popraw i daj znać ;)

  OdpowiedzUsuń