piątek, 25 września 2009

dzisiejszy makijaż

Dawno nic nie wklejałam, więc dzisiaj mój makijaż :) Co prawda kiedyś napisałam, ze Angel's Trumpet w życiu nie odważę się użyć na całą powiekę, bo to nie mój kolor, ale kobieta zmienną jest i dzisiaj właśnie po niego sięgnęłam. Ludzie na ulicy nie pukali się znacząco w czoło na mój widok, a ja czułam się, o dziwo, w nim nie najgorzej, więc ...:)

Kosmetyki:
- podkład Aromaleigh 3Y Voile (jedna wartswa, bo na więcej mi czasu nie wystarczyło, a jak widać na fotkach, przydałoby się trochę większe krycie)
- róż Swimming Pool Everyday Minerals plus Earthen Glow Minerals Peaches&Cream (konturowanie)
- wykończenie Soft Fo
- cienie - Angel's Trumpet EDM, Wipping Willow EDM, Silver Spoon EDM, Chamomile EDM, Sparkle Beige EDM, Metalic Pixie Purple Mica Coastal Scents
- eyeliner niebieski My Secret
- tusz OriflameNo i moja luźna interpretacja makijażu, który zaproponowała Aga - niestety, brak mi zdolności i kształtu oka by zrobić wierne odwzorowanie, stąd też wygląda to jak wygląda. Jestem pewna, iż dziewczyny, które podejmą się tego wyzwania zrobią to znacznie lepiej- mój wstawiam jako dodatek :) Sztuczne rzęsy niepomalowane :D
Cienie - Earthen Glow Minerals Princess Pink, Everyday Minerals - Smokey, Aromaleigh Fanclub, Aromaleigh Shadowoflove2 komentarze:

  1. Cathy jak zwykle pieknie, a to oko na dole mistrzostwo swiata:)
    Nef

    OdpowiedzUsuń
  2. dolny makijaż rewelacja! :)) nie mogę się napatrzeć :) w ogóle wszystkie Twóje makijaże są piękne! :) fajnie by było, gdybyś zamieściła filmik jak krok po kroku zrobić taki makijaż :)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń