poniedziałek, 22 czerwca 2009

Duplikaty

Dotarł dzisiaj do mnie nowy róż - Photo Album (Madziu- dziękuję :) )
No i odkryłam, że tak naprawdę mam trzy bardzo podobne odcienie z EDM. Poniżej postaram się opisać różnice między nimi. Mam wrażenie, że i Photo Album i Short Cake to po prostu drobinkowe wersje New Shoes.
New Shoes - piękny odcień ciemnego klasycznego różu z wyraźnymi bordowymi tonami. Posiada drobinki, aczkolwiek są one tak subtelne, że jest to raczej lekki złotawy glow niż błyszczący róż. Raczej ciepła tonacja.
Photo Album- podobna baza jak w New Shoes, ale tutaj już nie ma mowy o delikatnym rozświetleniu, a raczej wyraźnym błysku. Drobinek mnóstwo i zdecydowanie srebrne. Odcień ciemnej maliny i bordowego wina.
Short Cake - ciepły odcień wyraźnej ciemnej maliny z podobną bazą jak New Shoes, z kapką wina, ale bardziej drobinkowy. Drobinki złote. Ciepły odcień.

Poniżej swatche (oczywiście zdjęcie otworzy się w lepszej jakości po kliknięciu na nie)

2 komentarze:

  1. Photo Album mimo, że ma dość intensywny kolor to na buźcie wychodzi bardzo ożywczo Faktycznie drobin w nim co niemiara ale za to go uwielbiam :) Natomiast Short Cake, o ile dobrze pamiętam, dostałam od Ciebie jako próbkę. Jest piękny.

    OdpowiedzUsuń
  2. wszystkie trzy są piękne :) i choć wydają się odważne, to jednak na twarzy (aplikowane oczywiście z umiarem ) wyglądają bardzo naturalnie i odświeżająco...Sama nie wiem, który lubię najbardziej :D

    OdpowiedzUsuń