wtorek, 16 czerwca 2009

Czas zacząć...

Od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem stworzenia własnej strony internetowej, ale jako iż zabrakło mi na to i czasu i zapału, skończyło się na blogu.
Świat mineralnych kosmetyków wciągnął mnie do tego stopnia, iż stałam się nieuleczalną minerałoholiczką. Podobno przyznanie się do nałogu jest pierwszym krokiem na drodze do leczenia, ale nie jestem pewna, czy chcę się wyleczyć :)
Najczęściej spotkać możecie mnie na wizażu, gdzie spędzam czas, jaki powinnam poświęcić na naukę i pracę. Mam nadzieję jednak, że spotkamy się również tutaj.
Po co tworzę to miejsce?
Chyba po to, by w końcu uporządkować swoje zbiory fotek, swatchy, opinii, moich makijaży i podzielić się tym wszystkim z Wami - mam nadzieję, że sprawi Wam to tyle frajdy, ile mi...
Tyle tytułem wstępu. Zapraszam niebawem :)

Kosmetyki mineralne - blog o minerałach, czyli kosmetykach mineralnych firm takich jak Everyday Minerals, Earthen Glow Minerals, Joppa, Lumiere, Blusche, Buff'd i wiele, wiele innych. Swatche, recencje, opinie, makijaże, czyli wszystko w temacie prawdziwych minerałów, a nie pseudominerałowych kosmetyków, jakie próbują nam wcisnąć drogeryjne marki.

3 komentarze:

 1. Cathy,też noszę się z zamiarem założenia takiego blogu, uboższego wprawdzie o makijaże ;) i nie zielonego..

  Poproszę o linka do Twojego youtube

  Mam nadzieję, że pierwsza się wpiszę- cieszę się na ten widok

  OdpowiedzUsuń
 2. Pastereczko, mam nadzieję, że niebawem Twój blog będę mogła odwiedzić :) I melduję, że usunęłam dubla :)

  OdpowiedzUsuń
 3. chcemy więcej polskich blogów mineralnych :))) teraz czas na Ciebie Pastereczko i Twoje zbiory :)

  OdpowiedzUsuń