poniedziałek, 22 czerwca 2009

Bronzery

Czas na moją kolekcję bronzerów mineralnych. Nie jest to coś, czego używam na co dzień, więc tutaj dość skromnie.

Lumiere - Sugarberry Blushing Bronzer - nie widzę go już na stronie Lumiere, więc chyba zostal wycofany. Dość jasny bronzer z różowo- brzoskwiniowymi tonami i drobinkami

Lumiere - Sahara Blushing Bronzer - ciepły brzoskwiniowy odcień bronzera z miedzianymi tonami. Masa drobinek

Everyday Minerals Natural Reflections Medium Bronzer - matowy odcień jasnego brązu. Raczej chłodny i lubi przybierać różowawe tony. Całkiem matowy.

Joppa - Cranapple - ciemny ciepły brąz z dużą ilością wielokolorowych drobinek. Dość intensywny odcień. Umiar w aplikowaniu bardzo wskazany :)

Blusche - Spice Bronzer - ciepły odcień jasnego brązu z wyraźnymi brzoskwinowymi i złotymi tonami. Blyszczący, ale bez wielkich drobinek

Everyday Minerals Soft Bronzer Blush - ciepły odcień bardzo jasnego brązu z brzoskwiniowym akcentem.

Everyday Minerals Natural Reflections Golden Tan - żaden z niego golden. To raczej odcień mocno rozbielonej kawy z mlekiem. W pudełku wręcz szarawy, natomiast na twarzy daje lekki odcień chłodnej opalenizny, bez żadnych pomarańczowych tonów.

Posiadam jeszcze Everyday Minerals Summer Bronzer Pressed Powder, ale tak ciężko zrobić jego swatche, że dałam sobie z tym spokój. Wklejałam już jego fotki. Dodam tylko, ze mieszanka wszystkich trzech odcieni daje żółto- pomarańczowy ciepły odcień, więc trzeba bardzo uważać z jego używaniem. Najciekawszą część ma na samej górze- najmniej pomarańczowy, choć i tak ma skłonność do znacznego ocieplania się.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz