wtorek, 16 lutego 2010

Kilka drobiazgów

Swatche moich drobiazgów z EDM. Dzisiaj przyszły cienie At The ZOO, Tide Pool, Southern Belle oraz prasowaniec Fairly Light, który jednak jest tak jasny, że raczej się go niebawem pozbędę :)

At The Zoo eyeshadow
dość ciemny brąz ze złotym wykończeniem oraz mnóstwem mieniących się różnymi kolorami w świetle lampy iskierkami.


Southern Belle eyeshadow
W słoiczku wygląda nieco intensywniej niż po nałożeniu. Obawiałam się mocnej pomarańczy z brzoskwinią, tymczasem po nałożeniu okazuje się być jasną morelką z łososiem ze złotym, dość subtelnym blaskiem. Podobnie jak niedostępny już korektor Peach całkiem sympatycznie ożywia spojrzenie.

Cień Southern Belle na oku.
(na całej powiece, pod łukiem i w kąciku - EDM - Queen Ann's Lace)Tide Pool eyeshadow

chłodny odcień matowego, przydymionego fioletu. W świetle dziennym widać lekkie śliwkowe tony, natomiast w świetle lampy pokazuje znacznie chłodniejsze oblicze.


swatche grupowe
zdjęcia w świetle dziennym, ciepłym, bez użycia lampy.


2 komentarze:

 1. oo korektor peach mam jego próbkę i mam oto do Ciebie guru pytanie używa się go pod oczy jak sunlight ??

  Faa

  OdpowiedzUsuń
 2. tak, brzoskwinki są polecane do fioletowych tonów, więc pewnie się sprawdzi. ale teoretyzuję i dzielę się tym, co kiedyś gdzieś sobie wbiłam do głowy:) Nie mam jak sprawdzić, ale obiecuję, że jak tylko będę miała sińce - przetestuję pod tym kątem :D
  A serio - ja peach i abbott's używam tylko i wyłącznie na oku - moim zdaniem całkiem fajnie ożywia i odmładza spojrzenie. A Abbott's to mój niezbędnik do makijażowych poprawek na oku - gdy wyjadę z cieniem za daleko, albo pod łukiem za dużo błysku dałam - wystarczy kilka lekkich machnięć jakimś puchatym pędzlem do blendingu z abbott'sem i działa jak gumka :)
  czasem też omiatam nimi szybko oko dookoła (czyli pod okiem i przy zewnętrznym kąciku, żeby złagodzić nieco zbyt ostre granice cienia, albo to, że z nim za daleko wyjechała). Taka gumka po prostu, no :D

  OdpowiedzUsuń