wtorek, 24 listopada 2009

Wciąż brak czasu...

na cokolwiek, więc żeby zacząć nadrabiać zaległości w tym, co mam zrobić niebawem, to wrzucam dzisiaj choć kilka fotek, ktore już na forum pokazywałam kilka dni temu. Nic nowego jednak nie udało mi się zrobić :(
Mam nadzieję, że wkrótce znajdę nieco więcej czasu, bo mam tyle rzeczy do opisania i pokazania, że aż mam wyrzuty sumienia, że trzymam to wszystko tylko dla siebie.

Na poczatek porównanie kilku brązowych odcieni EDM - róże i bronzery, czyli wszystko, co lekko bronzuje i ozłaca cerę z różnym efektem - mniej lub bardziej błyszczącym, drobinkowym.

Paletka bronzująca prasowana - Summer Bronzer Pressed, Pumpkin Pie, NR Summer Bronze, NR Medium Bronze, Raw Sugar, Soft Bronzer oraz Waffle Cone.

No i jeden z ostatnich nabytków, pokazany również na swatchach powyżej, czyli Raw Sugar. Bałam się go i z dużą dozą nieufności zdecydowałam się go zamowić (bardziej w myśl zasady "bo tego jeszcze nie miałam" :D), ale nie żałuję. Na mojej cerze (średnia karnacja, żółtawe tony) wygląda naprawdę fajnie - średni złoty brązik z fajnym połyskującym wykończeniem. Do ciepłego jesiennego makijażu idealny.
2 komentarze:

  1. Pumpkin pie! <3 jaki sliczny!

    OdpowiedzUsuń
  2. A Ty mogłabyś się w końcu do mnie wybrać i pozabierać mi tego wszystkiego trochę :) Oddam chętnie :*

    OdpowiedzUsuń