niedziela, 15 listopada 2009

Krótka notka...

Weekend minął tak okropnie szybko (choć nie ukrywam, iż bardzo sympatycznie :D), że nie zdążyłam zrobić nic, co miałam zaplanowane. Tak więc :
 • swatche wszystkich podkładów EDM oraz róży EDM pojawią się niebawem, jak tylko znajdę wolniejszą chwilkę
 • makijaży nowych na razie nie planuję umieszczać (moja cera przeżywa jakiś kryzys i kilka niespodzianek się na niej pojawiło, a jak wiecie photoshopa na swoich zdjęciach nie używam i nie mam zamiaru używać, więc na razie nie planuję się pokazywać, bo kiepska ze mnie ostatnio reklama minerałów). Chyba, iż stan mojej cery się poprawi, to spróbuję coś dodać nowego :)
 • opis pielęgnacji mojej cery dodam niebawem, choć jak pisałam, jej stan ostatnio się pogorszył, ale nie okryłam jeszcze, czym jest to spowodowane. Potencjalnych winowajców mam kilku - kwasy, stres, zmęczenie, dieta.
 • produkty z Earthen Glow Minerals zostaną opisane i sfotografowane jak tylko załapię się na trochę lepsze swiatło dzienne (w ciągu najbliższych kilku dni temperatura ma sięgać 15'C, więc są szanse na odrobinę słoneczka i może uda mi się je wykorzystać)
 • filmik na YT jest właściwie gotowy (na specjalne życzenie - tutorial dotyczący sposobu malowania prostej kreski :D , ale nie mam kompletnie czasu na jego obróbkę i konwersję)
 • więcej grzechów nie pamiętam - jak coś mi się przypomni, to dopiszę :)

3 komentarze:

 1. To dobrze, że weekend przyjemnie minął :>

  I jakie specjały się tutaj szykują, no no :D
  z utęsknieniem czekam na róże i pielęgnacje :) i make-up'y także :P

  Pozdrawiam :*

  Insane

  OdpowiedzUsuń
 2. czy ja dobrze przeczytałam, stwache WSZYSTKICH róży też robisz?

  15st brzmi super, idę szukać mini :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Filmik na YT ? :) nie moge sie doczekac :D Wiola.

  OdpowiedzUsuń