wtorek, 4 sierpnia 2009

Aromaleigh :)

Dostałam dzisiaj maila od przemiłej osóbki, która niestety, nie może dołączyć do naszego mineralnego forum, nad czym do tej pory ubolewam (cóż, zasady wizażu ...)
Okazuje się, że Aromaleigh (tak, tak, to ta wciąż nie odkryta przeze mnie marka :) ) ma specjalną propozycję dla "beauty bloggers"... Hmmm...

Pozwolę sobie umieścić cytat z bloga Aromaleigh :

"Beauty Bloggers- Just for you!

Do you have a beauty-specific blog? Or beauty and fashion?

If you do, like me... you're always looking for interesting new things to feature and enrich your blog's content!

Aromaleigh can help. For a long time, by request, we've been providing beauty bloggers with samples of Aromaleigh product to announce and review.

All you have to do is email and let us know about your beauty blog, and what you're interested in sharing with your readers. In turn, when you blog about Aromaleigh, we'll blog about your blog and get you more traffic in turn! It's a win-win.

Send us an email at misskblog@aromaleigh.com and let's get the ball rolling... blogs from all around the world are welcome.

xo
Miss K

PS- please feel free to pass this on to your favorite beauty blogs, as they might not regularly read this blog. Thanks!

senyum"
LINK do tej wiadomości

No cóż, wysłałam im maila, zobaczymy, co z tego wyjdzie :)
PK - wielkie dzięki za tą informację cium

___________________________________________________________________

Jestem poza domem, ale podczytuję Was regularnie, tylko swatchy żadnych na razie nie będzie (chyba, ze znajdę chwilę i wrzucę to, co mam na dysku jeszcze nie ogarnięte)

Z innej bajki - moja cera z każdym dniem wygląda coraz gorzej. Chyba mydełko afrykańskie muszę z żalem odstawić, bo przesusza mnie niesamowicie... Tak suchych skórek nie miałam już dawno. Albo poszukać czegoś mega nawilżającego, bo ja tak polubiłam to mydełko, że sama myśl o pożegnaniu się z nim jest dla mnie nie do zniesienia. Wypryski się nie pojawiają (nawet ZZ jeszcze nie musiałam testować), skóra doskonale oczyszczona, tylko to uczucie ściągnięcia skóry marah
Na razie spróbuję używać rano olejku z Cromollientem na noc, a rano mydełko, albo odwrotnie (bo już sama nie wiem, jak lepiej) i zobaczę, jak się taki duet spisze.
I nawet EDM na mnie dzisiaj fatalnie wygląda. Widać go na twarzy :(
Wrrr... Makijaży nowych na razie nie będzie wobec tego, bo się moja cera nie nadaje do pokazania..

4 komentarze:

 1. ojej, fajnie będzie jak wspomogą Twoją działalność blogową! myślę, że wszytskie firmy mineralne powinny się zainteresować właśnie TWOIM blogiem bo robisz rewelacyjne swatche, podniosłyby sprzedaż 2 razy :)
  a na nowe makijaże poczekamy grzecznie aż Twoja skóra spokojnie dojdzie do siebie. Może mydełko co 2 dzień, na zmianę z samym micelem?

  buziaczki miziaczki!

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak zwykle kochana jesteś :cmok:
  staram się, jak mogę :D
  a co do mydełka - właśnie planuję ja na kilka dni odstawić całkiem, a potem na zmianę z olejkiem na bazie cromollientu i zobaczymy. Mam nadzieję, że będzie lepiej
  Buziaki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. małocząsteczkowy kwas hialuronowy czyni cuda :)

  OdpowiedzUsuń
 4. aha - to nie "zasady wizażu", jak napisała Cathy, tylko umiłowanie spokoju przez jego właścicieli ;) Mnie i paru innych osób, które ośmieliły się mieć odmienne zdanie, zbanować się nie dało, więc wyłączono nam dostęp do for - po zalogowaniu nie widzę ani jednego, co, zdaje się, nie jest zgodne z regulaminem.
  Bardzo stare dzieje, pisałam kilkanaście dni temu do szefostwa z prośbą o włączenie dostępu do minerałów i obietnicą nieporuszania kwestii dotyczących strategii zarządzania portalem. Niestety nie zaszczycono mnie odpowiedzią. Z żalem więc do Waszego miłego grona nie dołączę, nie wymienię się doświadczeniem i nie wytargowiskuję pierdyliarda torebeczek. Niniejszym więc bardzo Wam dziękuję za mineralnego bakcyla - wprawdzie po przetestowaniu kilku firm wróciłam do używanych od jakichś 4 (5?) lat podkładów Aromaleigh, ale odkryłam skuteczne i niewłażące w normalnie niewidoczne zmarszczki korektory pod oczy, super trwałe cienie i przepiękne róże. O kilkunastu pędzlach już nie wspominam :D
  MinEralRCI bouque :)

  OdpowiedzUsuń